Magazyn Design
Magazyn Design
Aplikacja Zegara

Dominus plus

Aplikacja Zegara Dominus plus w oryginalny sposób wyraża czas. Podobnie jak kropki na kostkach domina, trzy grupy kropek reprezentują: godziny, dziesiątki minut i minuty. Godzinę można odczytać z koloru kropek: zielony dla AM; żółty dla PM. Aplikacja zawiera minutnik, budzik i kuranty. Po wszystkich funkcjach można się poruszać, dotykając dyskretnych narożników. Posiada oryginalny i artystyczny projekt przedstawiający rzeczywiste oblicze czasu XXI wieku. Zaprojektowany w pięknej symbiozie z obudowami urządzeń przenośnych Apple. Ma prosty interfejs i tylko kilka słów niezbędnych do jego obsługi.

Nazwa Projektu : Dominus plus, Nazwisko projektanta : Albert Salamon, Imię klienta : .

Dominus plus Aplikacja Zegara

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.