Magazyn Design
Magazyn Design
42-Calowy Telewizor Led Bms

Agile

42-Calowy Telewizor Led Bms Telewizor AGILE LED został zaprojektowany tak, aby podkreślić obraz na ekranie poprzez zastosowanie wąskiej ramki i uchwycić trend telewizyjny dzięki smukłemu wyglądowi. Ostrość na cienkiej ramce wokół ekranu zapewnia różne odbicia oraz blask światła na powierzchni, co przekłada się na lekkość konstrukcji. Ma to również wpływ na projekt podstawy telewizora. Metalowe wykończenie powierzchni z matowo-plastikowymi stopkami i półprzezroczystą szyjką jest realizowane w tym samym celu co telewizor. Częścią AGILE do personalizacji są przezroczyste soczewki w kolorach.

Nazwa Projektu : Agile, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : .

Agile 42-Calowy Telewizor Led Bms

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.