Magazyn Design
Magazyn Design
Kombinacja Szuflady, Krzesła I Biurka

Ludovico Office

Kombinacja Szuflady, Krzesła I Biurka Podobnie jak w przypadku głównych mebli Ludovico, ta wersja biurowa obvioulsy ma tę samą zasadę, która polega na ukryciu pełnego krzesła w szufladzie, gdy krzesło nie jest zauważane i postrzegane jako część głównego mebla. Większość pomyśli, że krzesła to jeszcze kilka szuflad. Dopiero odsuwając się, widzimy krzesło dosłownie wychodzące z tak zatłoczonej przestrzeni wypełnionej szufladami. Inspiracja w dużej mierze pochodziła z wizyty w koście Pittamiglio i wszystkich jej symbolicznych, ukrytych wiadomości, a także ukrytych i nieoczekiwanych drzwi lub pełnych pokoi.

Nazwa Projektu : Ludovico Office, Nazwisko projektanta : Claudio Sibille, Imię klienta : Sibille.

Ludovico Office Kombinacja Szuflady, Krzesła I Biurka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.