Magazyn Design
Magazyn Design
Tymczasowe Centrum Informacyjne

Temporary Information Pavilion

Tymczasowe Centrum Informacyjne Projekt jest wielofunkcyjnym pawilonem tymczasowym na Trafalgar w Londynie do różnych funkcji i wydarzeń. Proponowana konstrukcja kładzie nacisk na pojęcie „tymczasowości” poprzez wykorzystanie kontenerów transportowych do recyklingu jako podstawowego materiału konstrukcyjnego. Jego metaliczny charakter ma na celu ustanowienie kontrastującej relacji z istniejącym budynkiem, wzmacniając przejściowy charakter koncepcji. Ponadto formalna ekspresja budynku jest zorganizowana i rozmieszczona w przypadkowy sposób, tworząc tymczasowy punkt orientacyjny na miejscu, aby przyciągnąć wizualną interakcję podczas krótkiego życia budynku.

Nazwa Projektu : Temporary Information Pavilion, Nazwisko projektanta : Yu-Ngok Lo, Imię klienta : YNL Design.

Temporary Information Pavilion Tymczasowe Centrum Informacyjne

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.