Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

Minimum

Stół Bardzo lekki i prosty w produkcji i transporcie. Jest to bardzo funkcjonalny projekt, chociaż z zewnątrz jest bardzo lekki i niepowtarzalny. To urządzenie jest w pełni demontowalne, które można zdemontować i zmontować w dowolnym miejscu. Długość można łączyć, ponieważ mogą to być nogi drewniano-metalowe, montowane za pomocą metalowych łączników. Formę i kolor nóg można zmienić w zależności od wymagań.

Nazwa Projektu : Minimum, Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

Minimum Stół

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.