Magazyn Design
Magazyn Design
Szafka

Deco

Szafka Jedna szafka zawieszona nad drugą. Wyjątkowa konstrukcja, dzięki której mebel nie wypełnia przestrzeni, ponieważ skrzynki nie stoją na podłodze, ale są zawieszone. Jest bardzo wygodny w użyciu, ponieważ skrzynki zostały podzielone na grupy, dzięki czemu będzie bardzo wygodny dla użytkownika. Dostępna jest wersja kolorystyczna materiałów.

Nazwa Projektu : Deco, Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

Deco Szafka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.