Magazyn Design
Magazyn Design
Umywalka

Vortex

Umywalka Celem projektu vortex jest znalezienie nowej formy wpływania na przepływ wody w umywalkach w celu zwiększenia ich wydajności, poprawy komfortu użytkowania oraz poprawy walorów estetycznych i semiotycznych. Rezultatem jest metafora wywodząca się z wyidealizowanej formy wirowej, która oznacza odpływ i przepływ wody, co wizualnie wskazuje na cały przedmiot jako działającą umywalkę. Ta forma w połączeniu z kranem kieruje wodę po spiralnej ścieżce, pozwalając tej samej ilości wody na pokrycie większej powierzchni, co skutkuje zmniejszonym zużyciem wody do czyszczenia.

Nazwa Projektu : Vortex, Nazwisko projektanta : Deniz Karasahin, Imię klienta : Dk design.

Vortex Umywalka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.