Magazyn Design
Magazyn Design
Kostki Cukrowe

Two spoons of sugar

Kostki Cukrowe Herbata czy picie kawy to nie tylko ugaszenie pragnienia. Jest to ceremonia oddawania się i dzielenia. Dodanie cukru do kawy lub herbaty może być tak proste, jak pamiętasz cyfry rzymskie! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednej łyżki cukru, czy dwóch lub trzech, wystarczy wybrać jedną z trzech cyfr wykonanych z cukru i wrzucić ją do gorącego / zimnego napoju. Wystarczy jedno działanie i Twój cel zostanie rozwiązany. Bez łyżki, bez pomiaru, to takie proste.

Nazwa Projektu : Two spoons of sugar, Nazwisko projektanta : Stav Axenfeld, Imię klienta : .

Two spoons of sugar Kostki Cukrowe

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.