Magazyn Design
Magazyn Design
Luksusowy Salon

Scotts Tower

Luksusowy Salon Scotts Tower to wiodąca inwestycja mieszkaniowa w sercu Singapuru, zaprojektowana w celu zaspokojenia popytu na wysoce połączone, wysoce funkcjonalne rezydencje w lokalizacjach miejskich przez rosnącą liczbę przedsiębiorców pracujących z domu i młodych profesjonalistów. Aby zamanifestować wizję, jaką architekt - Ben van Berkel z UNStudio - miał „miasto wertykalne” z odrębnymi strefami, które normalnie rozciągałyby się poziomo na blok miejski, zaproponowaliśmy stworzenie „przestrzeni w przestrzeni”, w których przestrzenie mogą się zmieniać wymagane przez różne sytuacje.

Nazwa Projektu : Scotts Tower, Nazwisko projektanta : Constance D. Tew, Imię klienta : Creative Mind Design.

Scotts Tower Luksusowy Salon

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.