Magazyn Design
Magazyn Design
System Regałów

Quadro Qusabi

System Regałów System regałów Quadro Qusabi (lub krótko QQ) został zainspirowany wszechstronnością rusztowań. Qusabi (po japońsku „klin”) umieszcza się w otworach słupków na odpowiedniej wysokości. Półki i szuflady ustawiane są na klinach Qusabi bez narzędzi i nakrętek. Dowolną półkę lub szufladę można w każdej chwili wymienić. Nowy system QQ jest łatwy w montażu tylko z 2 półkami, 4 słupkami i jednym ogranicznikiem. Rozmiar najmniejszej półki to 280 cm kwadratowych. Pozostałe rozmiary półek są szersze lub dłuższe o 8 cm. System QQ można ponownie złożyć, a także rozbudowywać w nieskończoność, dodając nowe słupki i półki do istniejącego systemu.

Nazwa Projektu : Quadro Qusabi, Nazwisko projektanta : Sonia Ponka, Imię klienta : MultiMono.

Quadro Qusabi System Regałów

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.