Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

The Monroe Chair

Fotel Uderzająca elegancja, prostota pomysłu, wygoda, zaprojektowana z myślą o trwałości. Krzesło Monroe to próba drastycznego uproszczenia procesu produkcyjnego związanego z wykonaniem fotela. Wykorzystuje potencjał technologii CNC do wielokrotnego wycinania płaskiego elementu z MDF, elementy te są następnie rozmieszczane wokół centralnej osi, aby uformować skomplikowany zakrzywiony fotel. Tylna noga stopniowo przekształca się w oparcie, a podłokietnik w przednią nogę, tworząc wyrazistą estetykę całkowicie zdefiniowaną przez prostotę procesu produkcyjnego.

Nazwa Projektu : The Monroe Chair, Nazwisko projektanta : Alexander White, Imię klienta : .

The Monroe Chair Fotel

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.