Magazyn Design
Magazyn Design
Wieloosiowy System Ścian Osłonowych

GLASSWAVE

Wieloosiowy System Ścian Osłonowych Wieloosiowy system ścian osłonowych GLASSWAVE otwiera drzwi do większej elastyczności w projektowaniu ścian szklanych do masowej produkcji. Ta nowa koncepcja ścian osłonowych opiera się na zasadzie pionowych słupków z profilami cylindrycznymi, a nie prostokątnymi. To zdecydowanie innowacyjne podejście oznacza, że można tworzyć konstrukcje z wielokierunkowymi połączeniami, zwiększając dziesięciokrotnie możliwe kombinacje geometryczne w montażu szklanych ścian. GLASSWAVE to system niskopiętrowy przeznaczony na rynek wyróżniających się budynków do trzech kondygnacji (hale majestatyczne, showroomy, atria itp.)

Nazwa Projektu : GLASSWAVE, Nazwisko projektanta : Charles Godbout and Luc Plante, Imię klienta : .

GLASSWAVE Wieloosiowy System Ścian Osłonowych

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.