Magazyn Design
Magazyn Design
Jacht

Portofino Fly 35

Jacht Portofino Fly 35, wypełnione naturalnym światłem z dużych okien znajdujących się w holu, także w kabinach. Jej wymiary dają niespotykane dotąd poczucie przestrzeni jak na łódź tej wielkości. W całym wnętrzu paleta kolorystyczna jest ciepła i naturalna, z doborem zrównoważonych kompozycji kolorów i materiałów, co sprawia, że wnętrza są nowoczesne i komfortowe, podążając za światowymi trendami aranżacji wnętrz.

Nazwa Projektu : Portofino Fly 35, Nazwisko projektanta : Jean Gilbert Dupont, Imię klienta : Portofino Yachts.

Portofino Fly 35 Jacht

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.