Magazyn Design
Magazyn Design
Jacht Cruiser

WAVE CATAMARAN

Jacht Cruiser Myśląc o morzu jako o świecie w ciągłym ruchu, przyjęliśmy „falę” jako jej symbol. Wychodząc z tego pomysłu, wymodelowaliśmy linie kadłubów, które wydają się łamać łuk. Drugim elementem leżącym u podstaw pomysłu projektu jest koncepcja przestrzeni życiowej, którą chcieliśmy narysować w swego rodzaju ciągłości między wnętrzem a zewnętrzem. Przez duże szklane okna otrzymujemy widok prawie 360 stopni, co pozwala na wizualną ciągłość z otoczeniem. Nie tylko, przez duże szklane drzwi otwarte życie wewnątrz jest rzutowane na przestrzenie zewnętrzne. Łuk. Visintin / Arch. Foytik

Nazwa Projektu : WAVE CATAMARAN, Nazwisko projektanta : Roberta Visintin, Imię klienta : Dream Yacht Design.

WAVE CATAMARAN Jacht Cruiser

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.