Magazyn Design
Magazyn Design
Krój Pisma

Red Script Pro typeface

Krój Pisma Red Script Pro to wyjątkowa czcionka inspirowana nowymi technologiami i gadżetami do alternatywnych form komunikacji, harmonijnie łącząca nas za pomocą darmowych form literowych. Zainspirowany iPadem i zaprojektowany w aplikacji Brushes, wyraża się w niepowtarzalnym stylu pisania. Zawiera język angielski, grecki oraz cyrylicę i obsługuje ponad 70 języków.

Nazwa Projektu : Red Script Pro typeface, Nazwisko projektanta : Red Design Consultants Rodanthi Senduka, Imię klienta : .

Red Script Pro typeface Krój Pisma

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.