Magazyn Design
Magazyn Design
Rozkładane Krzesła I Stolik Kawowy

Sensei

Rozkładane Krzesła I Stolik Kawowy Krzesła / stolik kawowy Sensei to mebel, który podobnie jak większość moich dzieł zaczyna się od znalezienia nowych sposobów wykorzystania małych przestrzeni poprzez geometryczne losowe rysunki. Styl tego projektu jest podkreślony w minimalistyczny sposób, w którym nie mamy krzywych, a zamiast tego mamy linie, płaszczyzny i neutralne kolory, takie jak czerń i biel. Krzesła ustawione poziomo i połączone plecami dają nam stolik kawowy. Środkowa część stołu (gdzie oparcia są ustawione razem) jest niesamowicie mocna i można usiąść na środku, nawet nie ruszając stołu.

Nazwa Projektu : Sensei, Nazwisko projektanta : Claudio Sibille, Imię klienta : Sibille.

Sensei Rozkładane Krzesła I Stolik Kawowy

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.