Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria

Poseidon

Biżuteria Biżuteria, którą projektuję, wyraża moje uczucia. Reprezentuje mnie jako artystę, projektanta, a także jako osobę. Spust do stworzenia Poseidona został ustawiony w najciemniejszych godzinach mojego życia, kiedy czułam się wystraszona, bezbronna i potrzebująca ochrony. Przede wszystkim zaprojektowałem tę kolekcję do samoobrony. Chociaż pojęcie to zanikło w całym projekcie, nadal istnieje. Poseidon (bóg morza i „Earth-Shaker”, trzęsienia ziemi w mitologii greckiej) to moja pierwsza oficjalna kolekcja skierowana do silnych kobiet, mająca na celu dać noszącemu poczucie siły i pewności siebie.

Nazwa Projektu : Poseidon, Nazwisko projektanta : Samira Mazloom, Imię klienta : samirajewellery.

Poseidon Biżuteria

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.