Magazyn Design
Magazyn Design
Dachówka Ceramiczna

elhamra

Dachówka Ceramiczna Specjalne linie godne pałacu Zaprojektowany z inspiracji pałacem Elhamra, który został opisany jako odbicie pałaców snów w prawdziwym świecie w opowieści 1001 nocy, jest jednym z najlepiej osiągniętych przykładów stworzonych za pomocą technologii cyfrowej, pojawiających się w trójwymiarowych teksturach w rozmiarach 30 x 60 cm z kolorami; turkusowy, jasny turkus i biały. Podstawowym kolorom Elhamry towarzyszą dekoracje w tych samych kolorach. Elhamra to wyjątkowy wybór do tworzenia uzdrowisk przypominających pałace…

Nazwa Projektu : elhamra, Nazwisko projektanta : Bien Seramik Design Team, Imię klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Dachówka Ceramiczna

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.