Magazyn Design
Magazyn Design
Dachówka Ceramiczna

eramosa

Dachówka Ceramiczna Eramosa: Masculine… Seria o naturalnych i ciepłych odcieniach kolorów, zawiera miękki i przyjemny kontrast i rzuca światło na różne opcje dzięki szerokiemu zakresowi zastosowania. Seria, która zachowuje naturalność aż do ostatniego punktu, z drobnoziarnistym widokiem na ścianę o wymiarach 21 x 63 i 40 x 40 wyprodukowanych, rektyfikowanych, i zawiera wszystkie zalety technologii cyfrowej. Dekory Edera i Leaf w rozmiarze 21x63 dodają dynamizmu prostocie serii.

Nazwa Projektu : eramosa, Nazwisko projektanta : Bien Seramik Design Team, Imię klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

eramosa Dachówka Ceramiczna

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.