Magazyn Design
Magazyn Design
Pendrive

Frohne eClip

Pendrive eClip to pierwszy na świecie dysk flash USB z spinaczem do papieru z linijką metryczną. eClip został uhonorowany Silver iDA & Golden A 'Design Award. eClip jest lekki, mieści się na breloku i działa jak spinacz do papieru do porządkowania dokumentów, rachunków i pieniędzy. eClip chroni dane osobowe, własność intelektualną, dane pracodawców, dane medyczne i tajemnice handlowe za pomocą oprogramowania zabezpieczającego. eClip został zaprojektowany przez Frohne na Florydzie. Złote złącze pamięci jest odporne na wstrząsy, zarysowania, wodę, alkohol, kurz, rdzę i promieniowanie elektromagnetyczne.

Nazwa Projektu : Frohne eClip , Nazwisko projektanta : Derrick Frohne, Imię klienta : Frohne.

Frohne eClip  Pendrive

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.