Magazyn Design
Magazyn Design
Łyżka, Prezent

Naming Spoon

Łyżka, Prezent „Łyżeczka z imieniem” zrodziła się z potrzeby zaoferowania nowoczesnej i popularnej alternatywy dla tradycyjnego prezentu do chrztu - łyżki. Chciałem stworzyć łyżkę, którą można by spersonalizować i nazwać „Łyżeczką do nazewnictwa”. Popularność ceremonii nadawania imion w ostatnim czasie wzrosła. Chciałem stworzyć przedmiot, `` Łyżeczkę do nadawania imion '', która zostanie wręczona podczas ceremonii nazewnictwa lub chrztu.Każda `` Łyżeczka do nadawania imion '' jest wyjątkowa i może być spersonalizowana za pomocą Kamienia Narodzin odbiorcy i zainicjowana oraz może być prezentowana jako pamiątka dla rodzin dziedzictwo.

Nazwa Projektu : Naming Spoon, Nazwisko projektanta : Katherine Alexandra Brunacci, Imię klienta : Katherine Alexandra Brunacci.

Naming Spoon Łyżka, Prezent

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.