Magazyn Design
Magazyn Design
System Sygnalizacji Rowerowej

Reggal Originals

System Sygnalizacji Rowerowej Reggal Originals to sygnalizacyjny prototyp koncepcyjny, który pomaga rowerzystom pokazać innym kierowcom ich intencje. Prototyp został zaprojektowany w taki sposób, aby kierowcy mogli widzieć go ze wszystkich stron. Produkt można osiągnąć dwoma drogami: z przodu iz tyłu. A co najważniejsze, musi być zintegrowany w jednym systemie, dzięki czemu produkt musi mieć poczucie premium, które bezproblemowo pasuje do roweru bez wystającego elementu. Przednie światła sygnalizacyjne są stworzone za pomocą diod LED, które ładnie pasowałyby do rowków metalowego pierścienia.

Nazwa Projektu : Reggal Originals, Nazwisko projektanta : Tay Meng Kiat Nicholas, Imię klienta : .

Reggal Originals System Sygnalizacji Rowerowej

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.