Magazyn Design
Magazyn Design
Kreatywne Projektowanie Wnętrz Biurowych

Reckitt Benckiser office design

Kreatywne Projektowanie Wnętrz Biurowych Żądaniem klienta było zaplanowanie całkowicie ciągłego, otwartego, nowoczesnego biura. Pamiętano, że oświetlenie jest bardzo dobre, a wszystkie wielkie przestrzenie wykorzystasz optycznie. Nie uszczelniać. Część jadalni i otwarta kuchnia postaraliśmy się, aby pracownicy poczuli się jak w modnej kawiarni. Po przedstawieniu, młody zespół RB, środowisko loftowe i kolory marki firmy, zostały jednogłośnie wybrane na projekt wnętrz w stylu street art.

Nazwa Projektu : Reckitt Benckiser office design, Nazwisko projektanta : Zoltan Madosfalvi, Imię klienta : .

Reckitt Benckiser office design Kreatywne Projektowanie Wnętrz Biurowych

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.