Magazyn Design
Magazyn Design
Renowacja

Apartment in Athens

Renowacja To mieszkanie na parterze, położone za dojrzałym bujnym ogrodem, zostało całkowicie wypatroszone i przekształcone w to nowoczesne środowisko. Mieszkanie o powierzchni 85 m. Charakteryzuje się współczesnymi elementami architektonicznymi, wykorzystaniem naturalnych materiałów (takich jak trawertyn i drewno), odważną szarą farbą skontrastowaną z bielą, zmiękczoną naturalnym światłem i podkreśloną ukrytym i odsłoniętym oświetleniem LED, a także przemysłowym inspirowane elementy projektu. Centralnym elementem domu jest zakrzywiony sufit kuchenny, który zaczyna się za szafką ścienną, a kończy jako regał na książki.

Nazwa Projektu : Apartment in Athens, Nazwisko projektanta : Athanasia Leivaditou, Imię klienta : Studio NL.

Apartment in Athens Renowacja

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.