Magazyn Design
Magazyn Design
Bistro

Ubon

Bistro Ubon to tajskie bistro zlokalizowane w samym sercu miasta Kuwejt. Wychodzi na ulicę Fahad Al salim, ulicę dobrze szanowaną za dawny handel. Program przestrzenny tego bistro wymaga wydajnego projektu całej kuchni, magazynów i toalet; pozwalając na przestronną jadalnię. Aby to osiągnąć, wnętrze pracuje w sposób harmonijny zintegrowany z istniejącymi elementami konstrukcyjnymi.

Nazwa Projektu : Ubon, Nazwisko projektanta : Rashed Alfoudari, Imię klienta : .

Ubon Bistro

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.