Magazyn Design
Magazyn Design
Zabawka

Rocking Zebra

Zabawka Dzieci uwielbiają tę rozbrykaną zabawkę na biegunach, a współczesny wygląd, odjazdowa grafika i naturalne drewno przyciągają wzrok w nowoczesnym domu. Wyzwanie projektowe polegało na zachowaniu zasadniczego charakteru klasycznej zabawki pamiątkowej, przy jednoczesnym zastosowaniu zaawansowanych technik i modułowego systemu konstrukcji, aby umożliwić przyszłe dodatkowe typy zwierząt przy minimalnych zmianach części. Zapakowany produkt musiał być również kompaktowy i mniejszy niż 10 kg dla bezpośrednich kanałów sprzedaży internetowej. Użycie laminatu z nadrukiem na zamówienie to prawdziwa nowość, która zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów / wzorów na całkowicie odpornej na zarysowania powierzchni

Nazwa Projektu : Rocking Zebra, Nazwisko projektanta : Newmakers, Imię klienta : Newmakers.

Rocking Zebra Zabawka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.