Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

loop-сhair

Krzesło Pomysł na to krzesło przyszedł mi do głowy, gdy zobaczyłem pętlę z prostokąta, który jest zakrzywiony, tworząc ramiona. Części metalowe są połączone śrubami z drewnianymi nogami, a oparcie i siedzisko krzesła wykonane są z przezroczystego tworzywa sztucznego. Połączenie tych trzech różnych materiałów daje iluzję lekkości.

Nazwa Projektu : loop-сhair , Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

loop-сhair  Krzesło

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.