Magazyn Design
Magazyn Design
Transport Publiczny

Azur: Montreal Metro Cars

Transport Publiczny Projekt nowego metra w Montrealu ceni silną więź, jaka istnieje między mieszkańcami Montrealu a ich podziemnym systemem metra. Co więcej, to tylko efektywny środek transportu, nowe wagony metra Montrealu zapewniają miastu i jego mieszkańcom środki do lepszej jakości życia w nadchodzących latach. Nosi aurę kreatywnej energii Montrealu, jest źródłem dumy, zapewnia większą spójność, intuicyjność i użyteczność w ramach usługi oraz przyczynia się do lokalnego i globalnego zrównoważonego rozwoju.

Nazwa Projektu : Azur: Montreal Metro Cars, Nazwisko projektanta : Labbe Designers, Imię klienta : Societe de Transport de Montreal /Bombardier Transportation/Alstom Transport.

Azur: Montreal Metro Cars Transport Publiczny

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.