Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Medyczne

Neo Derm The Center

Centrum Medyczne Został zaprojektowany, aby współgrać z tematem linii, a akcenty w kolorze limonki wystarczą, aby zademonstrować szykowny i energiczny projekt dla tego konkretnego centrum pielęgnacji skóry. Belki białych, ozdobnych linii biegną przez biały sufit i dynamicznie rozciągają się na otaczającą przestrzeń. Strefa relaksu sąsiadująca z recepcją jest utrzymana w odcieniu limonki na limonkę, od mebli po dywan, który podkreśla młodą i odmłodzoną esencję marki z widokiem na port Victoria.

Nazwa Projektu : Neo Derm The Center, Nazwisko projektanta : Danny Chan, Imię klienta : Beige Design Limited.

Neo Derm The Center Centrum Medyczne

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.