Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria

odyssey

Biżuteria Podstawowa idea odyseji przez monomer polega na pokryciu obszernych, geometrycznych kształtów wzorzystą skórą. Stąd rozwija się gra jasności i zniekształcenia, przejrzystości i ukrywania. Wszystkie geometryczne kształty i wzory można dowolnie łączyć, urozmaicać i uzupełniać dodatkami. Ten fascynujący, prosty pomysł pozwala na stworzenie niemal niewyczerpanej gamy projektów, doskonale współgrających z możliwościami, jakie daje szybkie prototypowanie (druk 3D), ponieważ każdy klient może wyprodukować całkowicie indywidualny i niepowtarzalny przedmiot (odwiedź: www.monomer. eu-shop).

Nazwa Projektu : odyssey, Nazwisko projektanta : monomer, Imię klienta : monomer.

odyssey Biżuteria

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.