Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło, Krzesło Sztaplowane

xifix-one

Krzesło, Krzesło Sztaplowane Projekt opiera się na wymaganym minimum fizyki i materiału, wielokrotnego użytku, wewnątrz i na zewnątrz, krzesło narożne, krzesło do układania w stosy, okrągłe miękkie, Feng Shui. Konstrukcja nośna składa się z pojedynczej, nieskończonej rury. Siedzisko jest zamocowane w dwóch punktach osiowych i leży na trzecim punkcie konstrukcji. Osiowe punkty mocowania na ramie umożliwiają odchylenie siedziska, a krzesła można ustawiać jeden na drugim. Siedzisko można łatwo zdemontować, zmienić materiał, tapicerkę, kształt, kolor i wzór.

Nazwa Projektu : xifix-one, Nazwisko projektanta : Juergen Josef Goetzmann, Imię klienta : Creativbuero.

xifix-one Krzesło, Krzesło Sztaplowane

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.