Magazyn Design
Magazyn Design
Studio Projektowe Z Galerią

PARADOX HOUSE

Studio Projektowe Z Galerią Paradox House, dwupoziomowy magazyn, który zmienił się w eleganckie studio multimedialne, znajduje idealną równowagę między funkcjonalnością i stylem, jednocześnie odzwierciedlając niepowtarzalny gust i styl życia właściciela. Stworzyła imponujące multimedialne studio projektowe z czystymi, kanciastymi liniami, które prezentuje wyraźne szklane pudełko na żółto na antresoli. Geometryczne kształty i linie są nowoczesne i inspirujące, ale gustownie wykonane, aby zapewnić wyjątkową przestrzeń do pracy.

Nazwa Projektu : PARADOX HOUSE, Nazwisko projektanta : Catherine Cheung, Imię klienta : .

PARADOX HOUSE Studio Projektowe Z Galerią

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.