Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Nauki

STARLIT

Centrum Nauki Centrum szkoleniowe Starlit zostało zaprojektowane, aby zapewnić trening wydajności w relaksującym środowisku uczenia się dla dzieci w wieku 2-6 lat. Dzieci w Hongkongu uczą się pod dużą presją. Aby wzmocnić formę i przestrzeń poprzez układ i dopasować różne programy, stosujemy planowanie miasta starożytnego Rzymu. Okrągłe elementy są wspólne wzdłuż promieniujących ramion w układzie osi, aby połączyć klasę i pracownie między dwoma odrębnymi skrzydłami. To centrum edukacyjne ma na celu stworzenie wspaniałej atmosfery do nauki z jak największą przestrzenią.

Nazwa Projektu : STARLIT, Nazwisko projektanta : Catherine Cheung, Imię klienta : STARLIT LEARNING CENTRE.

STARLIT Centrum Nauki

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.