Magazyn Design
Magazyn Design
Produkcja / Postprodukcja / Nadawanie

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

Produkcja / Postprodukcja / Nadawanie Ashgabat Tele - Radio Center (TV Tower) to monumentalny budynek o wysokości 211 m, położony na południowych obrzeżach stolicy Turkmenistanu, Aszchabadu, na wzgórzu 1024 m n.p.m. Wieża telewizyjna jest głównym ośrodkiem produkcji, postprodukcji i nadawania programów radiowych i telewizyjnych. I jest jednym z najlepszych przykładów najnowocześniejszej technologii cyfrowej. Wieża telewizyjna uczyniła Turkmenistan pionierem nadawania naziemnego HD w Azji. Wieża telewizyjna to największa inwestycja technologiczna ostatnich 20 lat w nadawanie.

Nazwa Projektu : Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower), Nazwisko projektanta : Polimeks Construction, Imię klienta : Polimeks Construction .

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower) Produkcja / Postprodukcja / Nadawanie

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.