Magazyn Design
Magazyn Design
Koncepcja Architektury Korporacyjnej

ajando Next Level C R M

Koncepcja Architektury Korporacyjnej ajando Loft Concept: informacja jest budulcem naszego wszechświata. W dzielnicy portowej Mannheim w Niemczech powstał niezwykły loft. Cały zespół ajando będzie tam mieszkał i pracował od stycznia 2013 roku. Architekt Peter Stasek i biuro architektoniczne loftwerk z Karlsruhe są za koncepcją architektoniczną loftu. Został zainspirowany fizyką kwantową Wheelera, architekturą Josefa M. Hoffmanna i oczywiście wiedzą informacyjną ajando: „Informacja sprawia, że świat się kręci”. Tekst autorstwa Ilony Koglin, wolnej dziennikarki

Nazwa Projektu : ajando Next Level C R M, Nazwisko projektanta : Peter Stasek, Imię klienta : ajando Next Level CRM.

ajando Next Level C R M Koncepcja Architektury Korporacyjnej

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.