Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Muse

Lampa Zainspirowani „buddyzmem wygranym”, mówiącym, że w naszym wszechświecie nie ma absolutnych jakości, nadaliśmy „światłu” paradoksalną jakość, nadając mu „fizyczną obecność”. Duch medytacji, do którego zachęca, był potężnym źródłem inspiracji, którego użyliśmy do stworzenia tego produktu; ucieleśnienie właściwości „czasu”, „materii” i „światła” w jednym produkcie.

Nazwa Projektu : Muse, Nazwisko projektanta : Anarkhos design , Imię klienta : Anarkhos Design.

Muse Lampa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.