Magazyn Design
Magazyn Design
Naklejka Z Kodem Qr

Marketplace on the Move

Naklejka Z Kodem Qr Nowy sposób na sprzedaż swojego samochodu wszędzie! Tylko na www.krungsriautomarketplace.com, gdzie możesz publikować, aby sprzedać swój samochód, a my wyprodukujemy naklejkę z kodem QR w oparciu o unikalny adres internetowy Twojego samochodu, z wybranym projektem naklejki, a następnie dostarcz ją na swoje miejsce, abyś mógł dołączyć naklejkę do swojego samochodu! !! W przypadku kupującego wystarczy zeskanować kod QR widoczny na parkingu sprzedawcy w domach towarowych, kawiarniach, budynkach itp. Natychmiastowy dostęp do danych samochodu. Zadzwoń do Sprzedawcy i sprawdź. Wszystko dzieje się nagle w miejscu, w którym oboje jesteście !!!

Nazwa Projektu : Marketplace on the Move, Nazwisko projektanta : Krungsri Auto, Imię klienta : Krungsri Auto.

Marketplace on the Move Naklejka Z Kodem Qr

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.