Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

cocktail

Stół Projekt to czarny stolik koktajlowy z ciekawymi cieniami, które odbijają się od czerni stołu. To ponadczasowy design, który będzie pasował do wielu stylizacji. Artefakty mogą być wyświetlane na różnych poziomach poniżej, aby zmienić wygląd stołu, jednocześnie utrzymując blat w czystości. Stół to projekt KD cash and carry: kup, przynieś do domu i łatwy w montażu przez każdego. Projekt jest piękny, ciekawy, ale nie narzucający się. Stoły koktajlowe są zwykle w centrum aktywności, ale nie powinny być w centrum uwagi - ten stół właśnie to robi

Nazwa Projektu : cocktail, Nazwisko projektanta : Mario J Lotti, Imię klienta : Mario J Lotti Architecture, PC.

cocktail Stół

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.