Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel Bujany

WIRE

Fotel Bujany DRUT jest formowany techniką walcowania CNC z dwóch kawałków rur aluminiowych. Mimo że jest to funkcjonalne krzesło, wygląda jak druty wiszące na płaskiej powierzchni. Miejsce do siedzenia jest ukryte w rurach. Krzesło posiada unikalną konstrukcję z bardzo dobrym wyważeniem. Jest to trwały, stabilny i zrównoważony element o niskim koszcie materiału i luksusowym wyglądzie. DRUT jest łatwy w produkcji. Ponadto lekkie i odporne na rdzę materiały sprawiają, że nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz.

Nazwa Projektu : WIRE, Nazwisko projektanta : Hong Zhu, Imię klienta : .

WIRE Fotel Bujany

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.