Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

Opa

Fotel Piękny i osobliwy kształt pojedynczej rury ze stali nierdzewnej nadającej kształt meblom sprawia, że ten fotel jest tak interesujący. To Zginana rura oraz zagięta sklejka tworząca krzesło sprawia, że jest ono bardzo elastyczne i wygodne. Projekt jest bardzo lekki i delikatny.

Nazwa Projektu : Opa, Nazwisko projektanta : Claudio Sibille, Imię klienta : .

Opa Fotel

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.