Magazyn Design
Magazyn Design
Komoda

dog-commode

Komoda Ta komoda jest zewnętrznie podobna do psa. Jest bardzo radosny, ale jednocześnie bardzo funkcjonalny. Wewnątrz tej komody znajduje się trzynaście pudeł różnej wielkości. Ta komoda składa się z trzech oddzielnych części, które są ze sobą połączone, tworząc jedną niepowtarzalną rzecz. Oryginalne nogi dają złudzenie stojącego psa.

Nazwa Projektu : dog-commode, Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

dog-commode Komoda

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.