Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Wejściowy

organica

Stół Wejściowy ORGANICA to filozoficzna wizja każdego systemu organicznego, w którym wszystkie części są ze sobą połączone, by dać istnienie. Projekt został oparty na złożoności ludzkiego ciała i przed poczęciem człowieka. Widz zostaje wprowadzony w wzniosłą podróż. Bramą do tej podróży są dwie masywne drewniane formy, które są postrzegane jako płuca, a następnie aluminiowy trzon z łącznikami przypominającymi kręgosłup. Widz może znaleźć skręcone pręty, które wyglądają jak tętnice, kształt, który można zinterpretować jako narząd, a finałem jest piękne szkło szablonowe, mocne, ale kruche, podobnie jak ludzka skóra.

Nazwa Projektu : organica, Nazwisko projektanta : Fabrizio Constanza, Imię klienta : fabrizio Constanza.

organica Stół Wejściowy

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.