Magazyn Design
Magazyn Design
Gościnność Stadionowa

San Siro Stadium Sky Lounge

Gościnność Stadionowa Projekt nowych salonów Sky to tylko pierwszy krok w ramach ogromnego programu renowacji, który AC Milan i FC Internazionale wraz z władzami miasta Mediolan realizują w celu przekształcenia stadionu San Siro w wielofunkcyjny obiekt mogący pomieścić wszystkich. ważne wydarzenia, z jakimi spotka się Mediolan podczas zbliżającego się EXPO 2015. Po sukcesie projektu skybox, Ragazzi & Partners zrealizował pomysł stworzenia nowej koncepcji przestrzeni gościnności na szczycie głównej trybuny stadionu San Siro.

Nazwa Projektu : San Siro Stadium Sky Lounge, Nazwisko projektanta : Francesco Ragazzi, Imię klienta : A.C. Milan - F.C. Internazionale.

San Siro Stadium Sky Lounge Gościnność Stadionowa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.