Magazyn Design
Magazyn Design
Pływający Kurort I Morskie Obserwatorium

Pearl Atlantis

Pływający Kurort I Morskie Obserwatorium Pływający, zrównoważony kurort i obserwatorium morskie, które ma być zlokalizowane głównie w korytarzu bioróżnorodności morskiej Cagayan Ridge na Morzu Sulu (około 200 km na wschód od Puerto Princesa, wybrzeże Palawanu i 20 km na północ od obrzeży Parku Narodowego Raf Tubbataha) ma to odpowiedzieć na potrzeby naszego kraju o sposób na zwiększenie świadomości ludzi w zakresie ochrony naszej morskiej różnorodności biologicznej poprzez budowę monumentalnego magnesu turystycznego, dzięki któremu nasz kraj, Filipiny, będzie łatwo znany.

Nazwa Projektu : Pearl Atlantis, Nazwisko projektanta : Maria Cecilia Garcia Cruz, Imię klienta : Cecilia Cruz.

Pearl Atlantis Pływający Kurort I Morskie Obserwatorium

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.