Magazyn Design
Magazyn Design
Showroom

Segmentation

Showroom Podczas interpretacji miejsca nie można nie zauważyć miękkich linii butów. Drugą grupę reprezentują eleganckie buty, które eksponują w tym miejscu drugą warstwę sufitu i osiem ekskluzywnych elementów oświetlenia, tworząc jednocześnie nastrój, a jednocześnie sprawiają, że w tym miejscu można poczuć się sobą z linią amorficzną.

Nazwa Projektu : Segmentation, Nazwisko projektanta : Ayhan Güneri, Imię klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

Segmentation Showroom

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.