Magazyn Design
Magazyn Design
Showroom

From The Nature

Showroom Miejsce, które reprezentuje naturę, które opierają się człowiekowi, aby skonsumował istnienie siebie. W tym miejscu naturalne drewno, które ogranicza się do faktury betonu, wydostaje się z brudnej faktury betonu i wznosi się do niebieskiego sufitu, który symbolizuje niebo w rogu miejsca. Wznosząc się, otacza to miejsce jak sieć i jakby opierała się dotykaniu samego siebie. Pomysł ten pokrywa się z logiką obuwia codziennego eksponowanego w salonie. Ekskluzywne projekty wizualne zastosowane na ścianach oznaczają zanieczyszczenie przyrody. Przezroczysta żywica epoksydowa o grubości 4 mm pokrywa się na lądzie, symulując intensywną warstwę wody.

Nazwa Projektu : From The Nature, Nazwisko projektanta : Ayhan Güneri, Imię klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Nature Showroom

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.