Magazyn Design
Magazyn Design
Bank Technologii

Absa

Bank Technologii allen international poproszono o opracowanie innowacyjnego oddziału „Laboratory” w Clearwater Mall w Johannesburgu. ABSA chciała wykorzystać oddział jako laboratorium testowe do opracowywania innowacyjnych produktów i procesów przed ich wdrożeniem w całej sieci. Nowy oddział „Lab” skoncentruje się na prototypowej technologii, aby stworzyć bardziej interaktywne środowisko dla klientów i przetestować nowe sposoby bankowości. Tworząc różne ścieżki klientów dla ekskluzywnej bankowości, konsultantów detalicznych i bankowości transakcyjnej o dużym natężeniu ruchu, byliśmy w stanie dostarczyć koncepcję oddziałów bardziej zorientowaną na klienta.

Nazwa Projektu : Absa, Nazwisko projektanta : Allen International, Imię klienta : allen international.

Absa Bank Technologii

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.