Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Tako

Lampa Tako (po japońsku ośmiornica) to lampa stołowa inspirowana kuchnią hiszpańską. Dwie podstawy przypominają drewniane talerze, na których podaje się „pulpo a la gallega”, a kształt i gumka przywodzą na myśl tradycyjne japońskie pudełko śniadaniowe bento. Jego części są montowane bez śrub, dzięki czemu łatwo je złożyć. Pakowanie na sztuki zmniejsza również koszty pakowania i przechowywania. Połączenie elastycznego klosza z polipropylenu jest ukryte za elastyczną opaską. Otwory wywiercone w podstawie i górnej części zapewniają niezbędny przepływ powietrza, aby uniknąć przegrzania.

Nazwa Projektu : Tako, Nazwisko projektanta : Maurizio Capannesi, Imię klienta : .

Tako Lampa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.