Magazyn Design
Magazyn Design
Przenośna Obudowa Baterii

Parallel

Przenośna Obudowa Baterii Podobnie jak iPhone 5, Parallel ma zamiar przyciągnąć konsumentów super baterią o pojemności 2500 mAh - to aż 1,7 razy dłuższa żywotność. Jest to niezwykle wygodne dla konsumentów, którzy są zawsze w ruchu i w pełni wykorzystują możliwości iPhone'a. Parallel to odłączana bateria z uzupełniającą wytrzymałą obudową z poliwęglanu. Włącz, gdy wymagana jest większa moc. Usuń, aby zmniejszyć wagę. Jest ergonomicznie zaprojektowany, aby dobrze pasował do dłoni. Dzięki wbudowanemu kablowi błyskawicy i etui ochronnemu w 5 kolorach ma taką samą długość jak iPhone 5.

Nazwa Projektu : Parallel, Nazwisko projektanta : Appcessory Pte Ltd, Imię klienta : Gosh!.

Parallel Przenośna Obudowa Baterii

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.