Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Handlowych

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Projektowanie Wnętrz Handlowych Klient szuka kreatywnego projektu, aby dobrze reprezentować markę. Nazwa „Hiveometric” składa się z dwóch słów „ula” i „geometryczny”, które po prostu opisują główną koncepcję i wizualizują projekt. Projekt jest zainspirowany bohaterem marki, elektryczną płytą grzejną w kształcie plastra miodu. Wyobrażony jako zbiór plastrów miodu, elementy ścian i sufitów o zgrabnych wykończeniach płynnie łączą i współgrają ze złożonymi formami geometrycznymi. Linie są delikatne i czyste, co daje elegancki, współczesny wygląd symbolizujący nieskończoną wyobraźnię i kreatywność.

Nazwa Projektu : Hiveometric - Kuppersbusch Showroom, Nazwisko projektanta : Alain Wong, Imię klienta : .

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom Projektowanie Wnętrz Handlowych

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.